Lag og organisasjonar

Bokn Taekwon-Do-klubb er blant namna på lista. - Klikk for stort bileteBokn Taekwon-Do-klubb er blant namna på lista. Bokn TaekwonDo-klubb

Oppdatert 16.08.17. Endringar kan sendast fortløpande til kulturkontoret. Oversikta er permanent plassert under Kultur - Lag og organisasjonar.

Dra ut breidda på tabellen for å sjå epost-adresse og telefonnummer. Ved bruk av mus må du scrolla til botn for å gjera det.

Publisert av Jardar Havikbotn. Sist endra 16.08.2017
LAG/ORGANISASJON LEIAR E-POST TLF.
Austre Bokn Bygdalag Mona Våga austreboknbygdalag@hotmail.com 46442920
Bokn Arbeidarparti Anne L. Faye

anne.lovereide.faye@haugesund.kommune.no

92213062
Bokn Bedehus Sigmund Alvestad sigmund@kleivaa.no 99513972
Bokn Bondelag Ivar Ognøy ivarognoy@hotmail.com 93410568
Bokn Båtforening Kaj Arne Christiansen kajch89@hotmail.com 90960035
Bokn Computer Gathering Vegar Våge vegar@vpcs.no 48035182
Bokn Danse og Ungdomslag Helge Solberg helgesolberg@yahoo.no 41208066
Bokn Fiskarlag Edgar Våge edgarvaage62@gmail.com 45030004
Bokn Gatebilklubb Odd Kenneth Tollaksen odd.kenneth.tollaksen@gmail.com 93087679
Bokn Hagelag Silje Aksdal geiaks@online.no 91532843
Bokn Historielag Olav G. Larsen kachris@online.no 95114786
Bokn Høyre Lars Sigmund Alvestad lal@sdir.no 95253533
Bokn Idrettslag Didrik Jansen Alvestad post@boknil.no 92607901
Bokn KFUK-KFUM speidarar Svein Ove Alvestad svein.ove.a@haugnett.no 91354082
Bokn Kristelege Folkeparti Sigmund Alvestad sigmund@kleivaa.no 99513972
Bokn MC Jostein Larsen jglarsen@haugnett.no 47866141
Bokn Musikkorps Dagny Grønnestad dg@highcomp.no 91718985
Bokn Mållag Arne Hosaas arnhos@outlook.com 90796535
Bokn Næringsforum Helge Solberg helgesolberg@yahoo.no 41208066
Bokn Pensjonistforening Gunnvor Eiksund jeiks@online.no 97545063
Bokn Ride og Kjøreklubb Amalie Våga amalievaaga@hotmail.com 98049387
Bokn Røde Kors Audhild Sæbø post@boknrk.no 45438459
Bokn Sanitetsforening Reidun Grønnestad reidungronnestad@icloud.com 97544010
Bokn Sau og Geit Geir Aksdal geiaks@online.no 90954910
Bokn Seniordans Ingunn Are ragnlaup@gmail.com 90249057
Bokn Senterparti Rune Vatnaland ruvatn@online.no 91158547
Bokn Senterungdom Tonje Kro Medhaug tonje.k.m@hotmail.com 95738694
Bokn Skyttarlag Edgar Våge edgarvaage62@gmail.com 45030004
Bokn Sykkelklubb Lars Øyvind Alvestad post@boknsk.no 94261301
Bokn Taekwon-Doklubb Jørn Hansen jornhansen71@hotmail.com 47444221
Bokn Vevstove Wenche Jøsang ar-joes@online.no 98078351
Den Indre Sjømannsmisjon Svanhild Alvestad svanhild@kleivaa.no 93415440
Det Norske Misjonsselskap Edvin Øvrebø edvin40@live.no 48356520
Føresvik Velforening Audun Høie audhoi@hotmail.com 41647754
Havnavegen Velforening Lise Rødde liserodde@hotmail.com 41565747
HLF Tysvær og Bokn Anne Grete Stake agret-st@online.no 48009141
LHL Tysvær og Bokn Lokallag Tove Høgemark tove@lhl.no 99619340
Tysvær og Bokn Bonde– og Småbrukarlag Stig A. Helgesen sahelgesen@gmail.com 48156697
Login for redigering