Lag og organisasjonar

Bokn Taekwon-Do-klubb er blant namna på lista. - Klikk for stort bilete Bokn TaekwonDo-klubb Oppdatert 29.08.18. Endringar kan sendast fortløpande til kulturkontoret. Oversikta er permanent plassert under Kultur - Lag og organisasjonar.

Bilde: Bokn Taekwon-Do-klubb er blant namna på lista.

LAG/ORGANISASJON LEIAR E-POST TLF.
Austre Bokn Bygdalag Anita Kro austreboknbygdalag@hotmail.com 48022401
Bokn Arbeidarparti Anne L. Faye

anne.lovereide.faye@haugesund.kommune.no

92213062
Bokn Bedehus Sigmund Alvestad sigmund@kleivaa.no 99513972
Bokn Bondelag Ivar Ognøy ivarognoy@hotmail.com 93410568
Bokn Båtforening Kaj Arne Christiansen kajch89@hotmail.com 90960035
Bokn Computer Gathering Vegar Våge vegar.vaage@griegseafood.com 48035182
Bokn Danse og Ungdomslag Helge Solberg helgesolberg@yahoo.no 41208066
Bokn Fiskarlag Edgar Våge edgarvaage62@gmail.com 45030004
Bokn Gatebilklubb Odd Kenneth Tollaksen odd.kenneth.tollaksen@gmail.com 93087679
Bokn Hagelag Silje Aksdal geiaks@online.no 91532843
Bokn Historielag Olav G. Larsen kachris@online.no 95114786
Bokn Høyre Lars Sigmund Alvestad lal@sdir.no 95253533
Bokn Idrettslag Jørgen Nilssen post@boknil.no 48241700
Bokn KFUK-KFUM speidarar Svein Ove Alvestad svein.ove.alvestad@steinsvik.no 91354082
Bokn Kristelege Folkeparti Sigmund Alvestad sigmund@kleivaa.no 99513972
Bokn MC Jostein Larsen jglarsen@haugnett.no 47866141
Bokn Musikkorps Dagny Grønnestad dg@highcomp.no 91718985
Bokn Mållag Arne Hosaas arnhos@outlook.com 90796535
Bokn Næringsforum Helge Solberg helgesolberg@yahoo.no 41208066
Bokn Pensjonistforening Gerd Thuestad gerdthuestad@gmail.com 97165684
Bokn Ride og Kjøreklubb Amalie Våga amalievaaga@hotmail.com 98049387
Bokn Røde Kors Audhild Sæbø post@boknrk.no 45438459
Bokn Sanitetsforening Reidun Grønnestad reidungronnestad@icloud.com 97544010
Bokn Sau og Geit Geir Aksdal geiaks@online.no 90954910
Bokn Seniordans Ingunn Are ragnlaup@gmail.com 90249057
Bokn Senterparti Rune Vatnaland ruvatn@online.no 91158547
Bokn Senterungdom Torfinn Alvestad 

torfinnma@gmail.com

91337154
Bokn Skyttarlag Edgar Våge edgarvaage62@gmail.com 45030004
Bokn Sykkelklubb Kerstin Larsen kerstinlarsen@haugnett.no 90673266
Bokn Taekwon-Doklubb Jørn Hansen jornhansen71@hotmail.com 47444221
Bokn Vevstove Wenche Jøsang ar-joes@online.no 98078351
Den Indre Sjømannsmisjon Svanhild Alvestad svanhild@kleivaa.no 93415440
Det Norske Misjonsselskap Edvin Øvrebø edvin40@live.no 48356520
Føresvik Velforening Torny Rossebø torny.rossebo@bokn.kommune.no 93220033
Havnavegen Velforening Kyrre Lindanger kyrre_lindanger@hotmail.com 91671726
HLF Tysvær og Bokn Anne Grete Stake agret-st@online.no 48009141
LHL Tysvær og Bokn Lokallag Tove Høgemark tove@lhl.no 99619340
Tysvær og Bokn Bonde– og Småbrukarlag Stig A. Helgesen sahelgesen@gmail.com 48156697